Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Експосол США в Україні дає свідчення у межах розслідування щодо імпічменту Трампа

11 жовтня, 2019 - 20:20
Фото: Reuters

Попри спроби Держдепартаменту США й Білого дому заблокувати свідчення своїх співробітників (у тому числі колишніх) у межах розслідування щодо імпічменту президента, експосол США в Україні Марі Йованович прийшла в п'ятницю до Конгресу.

Слухання проходять за зачиненими дверима, повідомляє Укрінформ.

В одній із будівель головного законодавчого органу США, де призначені слухання, зібралося чимало журналістів, однак доступ до інформації обмежений.

Очікується, що Марі Йованович обговорюватиме із законодавцями розвиток подій щодо її дострокового звільнення з посади очільниці посольства, а також ролі в цьому процесі особистого адвоката президента Руді Джуліані. У цьому контексті, очевидно, йтиметься про спроби тиску оточення Трампа на український уряд з метою ініціювати розслідування проти родини ексвіцепрезидента США Джо Байдена, який є основним конкурентом Трампа на президентських перегонах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ