Не думкам треба вчити, а думати.
Іммануїл Кант, німецький філософ, письменник, антрополог, фізик, бібліотекар, педагог, основоположник німецької класичної філософії

У Маріуполі підтверджено новий випадок холери

2 липня, 2011 - 16:35

У Маріуполі підтверджено новий випадок захворювання на холеру у мешканця Іллічівського району м. Маріуполя, який зловживає алкоголем, не працює. Про це УНН повідомили у Донецькій облСЕС.

Всього у м. Маріуполі зареєстровано 19 випадків захворювання на холеру, викликаних холерним вібріоном О1 серогрупи, біовар Ель-Тор, серовар Огава та 9 випадків вібріоносійства такого ж збудника у клінічно здорових осіб.

17 хворих та 9 вібріоносіїв у зв'язку з одужанням після завершення лікування та отримання 3 від'ємних результатів дослідження на холеру виписані. На сьогодні в м. Маріуполі продовжує лікування 2 хворих, стан їх здоров'я стабільний.

Обстежено на холеру 171 особа без постійного місця проживання, в т.ч. 61 особа у зв'язку з реєстрацією 28.06.2011 випадку холери серед даного контингенту. У 131 особи результат негативний, у інших дослідження тривають.

Проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації вогнища холери в м. Маріуполі триває. 

Джерело:  УНН

Новини партнерів

Loading...