Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Мер Києва Кличко просить уряд відкрити метро з 25 травня

13 травня, 2020 - 12:45
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів з проханням відновити роботу метрополітену з 25 травня.

Про це він сказав під час онлайн-брифінгу 13 травня, передає Громадське.

«Я звертаюсь до уряду: після 22 травня, а точніше — з 25 травня (бо 22 — це п'ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться», — заявив Кличко.

За його словами, метро треба відкрити для роботи в звичному режимі, оскільки це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці.

«Столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього — поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах. Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро», — додав він.

Також Кличко назвав «абсолютно утопічною» ідею спецперепусток для проїзду в метрополітені: «Ми створимо страшенні натовпи й буде ще гірше».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ