Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

"Суд" у Сімферополі задовольнив клопотання щодо судимості кримського журналіста Семени

14 січня, 2020 - 17:15
Фото: krymr.org

Підконтрольний Росії Залізничний суд Сімферополя розглянув і задовольнив клопотання адвоката Олександра Попкова і кримського журналіста Миколи Семени про дострокове припинення випробувального терміну і зняття судимості з Семени.

Про це повідомив Попков, передає Крим.Реаліі.

Рішення про це має вступити в силу через 10 календарних діб.

Раніше Національна спілка журналістів України вимагав від уряду України і особисто президента України Володимира Зеленського включити українського журналіста, кримчанина Миколи Семену в список осіб, що утримуються на окупованих територіях (так званий обмін «всіх на всіх») і сприяти його поверненню на материкову частину України найближчим час.

Зазначимо, Микола Семена буа багаторічним власкором "Дня" у Криму до окупації.

Два з половиною роки умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю – такий вирок отримав у вересні 2017 року Микола Семена від окупантів у Сімферополі за статтю з правдою про Крим (детально про перебіг і обставини «суду» див. у матеріалі). 

Читайте також коментарі щодо вироку Семені від людей, що знали його особисто, у матеріалі «Приклад мужності».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ