Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Сенцова перевели з медчастини до загону

14 грудня, 2018 - 17:48
Фото Reuters

Незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова перевели з медсанчастини, де він проходив реабілітацію після тривалого голодування, до загального загону, і нарешті віддали йому посилку, яку тримали.

Про це повідомив в Facebook російський правозахисник Микола Щур.

«Олег отримав посилку. Всю! Тільки диски з фільмами забрали на цензуру. І саме в цей день його перевели в загін із санчастини. Вчасно прийшли теплі речі! День-в-день», - пише Щур.

Він також уточнив, що Сенцов надіслав листа, в якому висловив прохання: довести справу до кінця - «щоб так було по всій Русі, що сидить, а не тому, що йому нібито зробили виняток». Раніше у ФСВП протиправно заявляли, що нібито посилки понад 20 кг надсилати не можна. Але врешті-решт Сенцову віддали посилку вагою 23 кг.

«Тому, можливо, варто провести такий собі флешмоб - відправити по всіх регіонах посилки вагою понад 20 кг і привчити нарешті ФСВП до неухильного виконання закону... Щоб далі вже закон щодо поштових відправлень тюремниками виконувався автоматично і всюди. Щоб не підключати весь світ і всі парламенти для того, щоб "зайві" три кілограми дійшли до тих, хто обмежений в правах», - пише правозахисник.

Раніше правозахисники повідомили, що направляли скарги президенту, ФСВП і Генпрокуратурі Росії через відмову передати посилку Сенцову. У свою чергу, керівництво колонії в Лабитнангі, де тримають Сенцова, причину затримки посилки для українського політв'язня не коментує.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...