Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Білорусь готова посилити свою роль у вирішенні конфлікту на Донбасі, - Лукашенко

15 квітня, 2019 - 15:40
Фото: Reuters

Білорусь на сьогодні готова посилити свою роль у вирішенні конфлікту на Донбасі.

Про це в інтерв'ю турецькому "Анадолу" президент США Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА.

Зокрема, Лукашенко назвав нинішні переговори на мінській платформі "нікуди не придатним процесом".

"Я відверто висловився: якщо домовляться два президенти Росії та України, Путін і Порошенко - і будуть бачити посилення ролі Білорусі там, то ми готові виконати цю роль. Але нав'язуватися в миротворці, нав'язуватися в посередники - ми ніколи на це не підемо. Нам це не те що не треба, нам це не до лиця", - заявив Лукашенко.

Він також поскаржився, що як тільки починає говорити про Україну, про нього "починають витирати ноги то в Росії, то в Україні". Крім того, він підкреслив, що дана ситуація до сих пір має небезпечний вплив на Білорусь.

"Дуже багато людей, які пересуваються через кордон зі зброєю, деякі білоруси поїхали і повоювали там, понюхали крові - це теж дуже небезпечна тенденція. Що там говорити: країна розташована поруч з нами, тому, хочу я цього чи ні, чи хоче білоруський народ цього чи ні, я і білоруський народ втягнуті в цей конфлікт", - додав Лукашенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ