На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна обіграла в Києві Португалію і достроково вийшла на Євро-2020

15 жовтня, 09:22
Фото Reuters

Збірна України з футболу достроково вийшла на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця у своїй відбірковій групі.

У понеділок підопічні Андрія Шевченка обіграли в Києві на НСК "Олімпійський" діючого чемпіона Європи Португалію з рахунком 2: 1.

На шостій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Роман Яремчук, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового і удару головою захисника Сергія Кривцова. На 27-й хвилині після прострілу лівого захисника Віталія Миколенка Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

У другому таймі на 72-й хвилині португальці заробили пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, а з поля був видалений Тарас Степаненко.

Але українці зуміли втримати переможний рахунок і достроково оформили вихід на чемпіонат Європи.

Після 7 матчів з 8 Україна набрала 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів. У Португалії після 6 матчів 11 очок, у Сербії після 6 матчів - 10 очок.

Delimiter 468x90 ad place