Єдине виправдання існування військової промисловості – це безпека народу.
Альфред Нобель, шведський хімік, винахідник динаміту, засновник Нобелівської премії

ЄП підготував вимоги до Азербайджану для поглиблення співпраці

16 травня, 2018 - 16:18
Фото: president.az

У Європарламенті наголошують, що поглиблення співпраці ЄС із Азербайджаном можливе лише за умови поваги у країні європейських цінностей.

Про це йдеться у підтриманій Комітетом ЄП у закордонних справах проекту резолюції відносно Азербайджану, повідомляє Укрінформ, посилаючись на власного кореспондента у Брюсселі.

«Поглиблення відносин ЄС-Азербайджан повинно були залежним від поваги цінностей і прав, які сповідує Євросоюз», - заявили європарламентарії.

Відтак, вони рекомендували Раді ЄС, Єврокомісії та Європейській службі зовнішньої діяльності виходити з умов, що поглиблення відносин між сторонами повинно бути прив’язане до утвердження та поваги демократії, верховенства права, дотримання прав людини та основоположних свобод.

Як також наголошується у документі, Європарламент не зможе ратифікувати нову всеосяжну угоду про співробітництво з країною, яка не дотримується цих цінностей.

У Європарламенті також вкотре висловили вимогу до керівництва Азербайджану звільнити більше 150 осіб, які ув’язнені за свої переконання.

Як планується, Європарламент має проголосувати резолюцію на пленарному засіданні у липні.

Новини партнерів

Loading...