В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Внаслідок авіаудару США та Афганістану ліквідований ватажок пакистанського "Талібану"

16 червня, 2018 - 09:17
Фото Saudi Gazette

В результаті американсько-афганського авіаудару на кордоні між Афганістаном та Пакистаном у провінції Кунар було ліквідовано ватажка пакистанських талібів Муллу Фазлулла. Про це пише Reuters із посиланням на речника Міністерства оборони Афганістану Мохамаада Радманіша.

"Я підтверджую, що Мулла Фазлулла, лідер пакистанського "Талібану", був ліквідований у ході спільної операції на кордоні в провінції Кунар", - заявив він.

Зазначається, що американські військові теж підтвердили проведення даної операції, а один із офіційних представників армії США уточнив, що був знищений саме Фазлулла.

Фазлулла був одним із найбільш сумнозвісних пакистанських бойовиків "Талібану", відповідальним, зокрема, за масове вбивство у школі 2014 року, коли загинули 132 дитини, та напад 2012 року на відому правозахисницю Малалу Юсафзай, яка згодом стала лауреатом Нобелівської премії миру.

Нагадаємо, що 8 лютого у Пакистані американські військовослужбовці ліквідували заступника ватажка терористичної організації "Талібан" Халіда Мехсуда.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ