Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

МінТОТ моніторитиме цілі поїздок кримчан на материкову Україну

16 червня, 2019 - 15:15
Фото: Укрінформ

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України проведуть моніторинг цілей поїздок жителів анексованого Росією Криму на материкову Україну.

Проведення моніторингу анонсував перший заступник глави МінТОТ Юсуф Куркчі, повідомляє Укрінформ з посиланням на Крим.Реалії.

За словами Куркчі, моніторинг у формі анонімного анкетування проводитимуть на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінкордоні з Кримом «найближчим часом».

«Це дозволить нам більш ретельно проаналізувати ті проблеми, з якими звертаються і з якими стикаються жителі в окупованому Криму і визначити тенденції. Ми проводили попередні моніторинги і можемо сказати, що основна частина звертається за рішенням проблем документування, інша - за отриманням медичних послуг. Є певна категорія людей, яка пов’язана з навчанням. І дуже маленька частина перетинає адмінкордон, щоб поїхати далі – на відпочинок або в інших справах», – розповів Куркчі.

За його словами, моніторинг у формі анонімного анкетування проводитимуть на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінкордоні з Кримом найближчим часом.

За інформацією міністерства, подібний моніторинг уже проводили минулого року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ