Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

У Харкові запроваджують роздільний збір сміття

20 травня, 2020 - 15:31
Фото city.kharkov.ua

Перший майданчик з контейнерами для роздільного збору сміття встановили на пр. Перемоги 66-к.

Про це йдеться на сайті Харківської міськради

Як розповів директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Юрій Суярко, найближчим часом такі контейнери з'являться і в інших мікрорайонах Олексіївки та Павлового Поля.

«Ми пропонуємо місцевим жителям сортувати сміття трьох видів - пластик, папір і скло. Контейнери влаштовані так, що відходи не вивалюються на землю, не розлітаються по навколишній території, і з них не так просто щось витягнути. Тут контейнери стоять уже пару тижнів, і ми кілька разів вивозили їхній вміст. Результати добрі: корисні відходи по пластику і ПЕТ-пляшках складають 60%, по паперу і упаковці - 75%, по склу - 90%. Це все ми додатково вручну сортуємо і продаємо, а гроші спрямовуються на ведення господарської діяльності підприємства», - пояснив Юрій Суярко.

Надалі планується впровадити систему роздільного збору відходів по всьому місту і запустити на новому сміттєпереробному комплексі сортувальну лінію, яка в автоматичному режимі сортуватиме цінні відходи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ