Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Справу підозрюваних у вбивстві Гандзюк передадуть в суд Дніпропетровської області

21 травня, 2019 - 17:24
ФОТО ОЛЕКСАНДРА ХОМЕНКА

Справу підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк передадуть в суд в Дніпропетровській області - в Покровський районний суд. Про це повідомив адвокат голови Херсонської облради Владислава Мангера Дмитро Ільченко.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За його словами, інформація про це була оприлюднена на засіданні у Херсонському міському суді. Сторона звинувачення повідомила, що звернулася до Верховного суду з клопотанням про передачу справи за підсудністю і той його задовольнив.

"Підставою для цього стало те, що троє з п’яти обвинувачених нібито проживають на території Покровського району Дніпропетровської області. Як особа, яка брала участь у всіх попередніх засіданнях, хочу зазначити, що раніше дані особи зазначали зовсім інші адреси проживання. Лише один з них зазначав, що зареєстрований у Дніпропетровській області. Що змінилось за цей час, нам невідомо. Чому відбулося перенесення в такий далекий район, куди далеко їхати й адвокатам, і журналістам, я не знаю", - сказав адвокат.

Він додав, що справу було передано до суду разом з угодою про визнання винуватості всіх п'ятьох обвинувачених. Зазвичай в таких випадках, каже Дмитро Ільченко, проводиться тільки одне судове засідання з затвердженням рішення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ