Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

ЄС стримано відреагував на новий план по Brexit

21 липня, 2018 - 09:55
Фото Reuters

Євросоюз стримано відреагував на новий план по Brexit, представлений прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

У п'ятницю, 20 липня, глава делегації ЄС Мішель Барньє на переговорах з Лондоном привітав окремі розділи так званої "Білої книги", однак додав, що багато питань залишаються відкритими. Зі свого боку глава МЗС Ірландії Саймон Ковені висловив сумнів у тому, що ЄС підтримає всі пропозиції, які є в "Білій книзі".

У свою чергу уряд Німеччини не виключає можливості неупорядкованого виходу Великобританії зі складу ЄС. "В даний час ми не можемо виключати нічого", - сказав державний міністр у справах Європи Міхаель Рот.

Нагадаємо, напередодні Мішель Барньє вперше зустрівся з новим британським міністром з виходу Великобританії з ЄС Домініком Раабом, і 20 липня в Брюсселі поінформував про результати цієї зустрічі міністрів з інших 27 країн Євросоюзу. За підсумками брифінгу Барньє сказав, що різні елементи, що містяться в "Білій книзі", відкривають шлях до конструктивних дискусій, однак британські пропозиції повинні бути практичними і не сприяти подальшій бюрократизації.

Барньє також нагадав, що залишилося лише 13 тижнів для того, щоб підготувати угоду про порядок Brexit до наступного саміту ЄС, запланованого на жовтень.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...