Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

«Фокстрот» продовжить реформатування у 2019 році, у березні – відкриття у Кропивницькому

22 березня, 2019 - 15:06
Фото з відкритих джерел

Одна з найбільших роздрібних мереж продовжує реалізацію трирічної програми реновації своїх магазинів, що стартувала в 2018 році.

 22-24 березня 2019 року оновлений магазин «Фокстрот» відкриється в місті Кропивницький.

Рітейлер запрошує жителів та гостей міста на офіційне відкриття магазину «Фокстрот» за адресою вул. Ю.Коваленка, 6а. Торгова площа оновленого «Фокстроту» становить 485 кв. м. Протягом трьох днів магазин анонсує проведення розіграшу грандіозних знижок на IPhone, 20 подарункових сертифікатів з нарахованими бонусами і, безумовно, презентує товари за святковими цінами. В асортименті буде представлено низку продукції з дисконтом з лінійки великої побутової техніки, кухонної і дрібної побутової техніки, популярні моделі телевізорів, смартфонів тощо.

– Головною інтригою свята з нагоди відкриття оновленого «Фокстроту» у Кропивницькому стане розіграш 50% -ї знижки на купівлю IPhone 8, IPhone Plus 8 і Apple Watch, – йдеться в повідомленні прес-служби мережі магазинів «Фокстрот. Техніка для дому». – Час проведення розіграшів і конкурсів прямо з місця події анонсує наш мега-позитивний ведучий. Просимо покупців стежити за анонсами, щоб скористатися шансом стати щасливим власником нового гаджета й іншої корисної техніки за вигідною ціною.

Нагадаємо, минулого року «Фокстрот» почав процес реформатів торгових площ: відкрив 15 абсолютно нових фірмових магазинів, зробивши акцент на магазини-флагмани, і оновив ще 15 супермаркетів. Це трирічна програма реновації, яка передбачає концептуальне оновлення мережі в розрізі асортименту, сервісу та комунікацій з покупцем. Спільно зі світовими виробниками техніки «Фокстрот» обладнав спеціальні категорійні сектори, розумні полки з інформацією про особливості товару, інноваційні напрямки, beauty-зону, геймер-сектор, «Розумний будинок» тощо. Як показав досвід 2018 року, такий формат робить вибір техніки для покупця більш комфортним і результативним.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ