Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Україна може отримати перспективу членства в ЄС у 2027 році, - Кубілюс

23 січня, 2019 - 15:24
Фото Reuters

Литва і Польща просуватимуть в Євросоюзі стратегічну ініціативу щодо отримання Україною у 2027 році перспектив членства у євроспільноті.

Про це в інтерв'ю власному кореспонденту Укрінформу у Страсбурзі заявив колишній прем'єр-міністр Литви, кандидат на пост генерального секретаря Ради Європи Андрюс Кубілюс.

«Ми до нинішнього «плану Маршалла» додали нову складову. Це частина друга, скажімо так, яку назвали «Україна-2027». У цьому плані, який ми, можливо, обговоримо в Україні ще до виборів, вказано дуже чітко. 2027-й – це рік, коли Литва вдруге головуватиме в Європейському Союзі. До нас у 2025 році головуватиме Польща. Нині з поляками обговорюється питання про необхідність створення такої стратегічної зв’язки. Тобто обидві країни під час своїх головувань можуть порушувати амбітне питання, щоб ЄС дійшов до дуже конкретного рішення про подальше просування України до євроспільноти», - заявив литовський політик.

Кубілюс уточнив, що йдеться про надання Україні конкретних перспектив членства в ЄС.

«Ми намагатимемося це зробити. Але за умов, що й сама Україна виконає своє домашнє завдання до 2025-2027 років. Вікно можливостей є», - переконаний Кубілюс.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ