Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Піротехніки вилучили 440 боєприпасів після пожежі на Донеччині

24 вересня, 2017 - 12:56
Фото: ДСНС

Піротехнічні підрозділи вилучили 440 вибухонебезпечних предметів на місці пожежі на складі у селі Новоянісоль Донецької області, де сталася детонація боєприпасів, передає прес-служба ГУ ДСНС у Донецькій області.

"Станом на 08:00 24 вересня піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій виявили та вилучили 440 вибухонебезпечних предметів на місці ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Нікольському районі Донецької області", - сказав він.

Зокрема, за даними ДСНС, у селі Новоянісоль піротехніки виявили та вилучили 8 вибухонебезпечних предметів та на відкритій території поблизу населеного пункту – 432 боєприпаси. За інформацією відомства, завершені роботи з обстеження території населеного пункту.

На теперішній час проводиться обстеження відкритої території за межами с.Новоянісоль. Усього обстежено територію площею 23 га.

 

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...