Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Мовлення на окупований Крим незабаром почнуть нові теле- і радіоканали, - Нацрада

26 липня, 2018 - 21:17
Фото з відкритих джерел

Нацрада з питань телерадіомовлення та Мінінформ почали другий етап розбудови мовлення на територію Криму з використанням 15 додаткових радіочастот і  додаткових цифрових каналів.

Про це заявив член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський, передає Укрінформ.

"Буквально декілька тижнів тому ми разом з Міністерством (інформаційної політики - ред. ) розпочали другий етап розбудови мовлення на територію Криму. Ми вже видали дозволи на тимчасове мовлення за спрощеною процедурою трьом радіостанціям Чонгара, у найближчий час з'являться ще декілька телеканалів, у тому числі телеканал АТР, буде організовано радіомовлення з Чаплинки. Якщо У 2017 році була побудована нова вежа в Чонгарі, то зараз концерн РРТ збільшує висоту вежі в Чаплинці з 92 до 133 м. Також з'являться радіостанції в Скадовську, Новотроїцьку, Василівці, Генічеську", - сказав Костинський.

Він додав, що розбудова другого етапу мовлення  на Крим відбуватиметься з використанням додаткових 15 радіочастот і  додаткових цифрових каналів.

"Ми почнемо мовити на окупований Крим новими телеканалами, новими радіостанціями на нових частотах. Південь Херсонської області буде повністю забезпечений українським радіо і телебаченням, і  буквально протягом двох наступних місяців це можна буде зафіксувати", - переконаний член Нацради.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...