Перша зброя — мова. Виживе мова — виживе вітчизна, бо ж мова є не тільки найважливіший засіб поневолення, а й вірне (разом з ножем та хлібом) — надійне оружжя добування волі...
Памво Беринда, діяч української культури, енциклопедист, мовознавець, лексикограф, письменник, поет, друкар і гравер, православний чернець

У Криму активісти розклеїли листівки "Окупація Криму - це дорога в нікуди"

27 лютого, 2019 - 10:01
Фото: Крим Реалії

В анексованому Росією Криму активісти міжнародного громадського руху #LiberateCrimea розклеїли листівки "Окупація Криму - це дорога в нікуди»"

Про це розповів кримський активіст руху #LiberateCrimea, передає "Крим.Реалії".

До "Дня спротиву у Криму російській окупації" були розклеєні листівки з написом "Окупація Криму - це дорога в нікуди" в місцях, де їх можуть побачити перехожі.

Це вже третя акція, організована активістами руху #LiberateCrimea в Криму. До цього вони провели акції "Рішення водної проблеми півострова - деоккупація" і "Міжнародна спільнота ніколи не визнає Крим російським".

26 лютого в Україні пропонують проголосити "Днем спротиву Криму російській окупації".

Цього дня у 2014 році перед будівлею Верховної Ради Криму відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії "Русское единство".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ