Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

В українській армії за добу у 159 людини виявили коронавірус

31 жовтня, 2020 - 13:56
Фото: ЗСУ

У Збройних силах України за минулу добу лабораторно підтверджено 159 випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Одна людина з числа хворих раніше померла.

Про це у Facebook повідомляє командування медичних сил ЗСУ.

"Працівник ЗС України (м. Київ) 21 жовтня 2020 року був госпіталізований до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ". Позитивний результат ПЛР-тесту від 26 жовтня 2020 року. У зв'язку з погіршенням стану здоров'я 29 жовтня 2020 року був переведений у відділення реанімації та інтенсивної терапії, отримував високопотокову оксигенацію. Попри проведену терапію у пацієнта продовжувала відзначатися негативна динаміка, наростання дихальної недостатності. 29 жовтня 2020 року пізно ввечері стан хворого різко погіршився і почалася інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Військовослужбовець за наявною інформацією мав хронічні супутні захворювання", – йдеться у повідомленні.

До медичних закладів було госпіталізовано 34 людини. На лікуванні вдома під контролем медичної служби перебувають 125 осіб, зокрема 54 військовослужбовці та 8 працівників ЗСУ у Київській області, 14 військовослужбовців та 2 працівники ЗСУ у Львівській області, 4 військовослужбовці та 3 працівники ЗСУ у Вінницькій області. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Загалом станом на 10:00 31 жовтня у ЗСУ гострим респіраторним захворюванням COVID-19 хворіють 1639 осіб. Одужали за період пандемії 4 096 осіб, летальних випадків – 16. На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 455 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ