Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

30 тонн допомоги відправили з Тернопільщини українським бійцям в зону АТО

Великогабаритний вантаж для військових волонтерська група "Схід та Захід єдині" відправила 4 липня. Допомога, яку везуть в зону АТО, становить близько 30 тонн. Її розвозитимуть протягом тижня по позиціях українських військ у Пісках, Водяному, Кримському, Станиці Луганській, Авдіївці, Гірському, Мироновському, Луганському, Желанному, Волновасі, Троїцькому, Новотроїцькому, Тошківці, Новотошківці і багатьох інших на лінії розмежування військового протистояння на сході України.

Це вже другий літній волонтерський рейд в зону АТО групи «Схід та Захід єдині». Кілька тижнів тому волонтери повернулися до Тернополя зі сходу України, куди завезли допомогу і одразу почали формувати вантаж для наступної поїздки на лінію фронту. Координаторами волонтерського рейду традиційно виступають Василь Конько, Володимир Каніщев, Едуард Хатмуллін.

Як зазначає прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації "Схід та Захід єдині" Ігор Крочак, серед зібраної допомоги – тушковане м'ясо, крупи, макаронні вироби, цукор, домашні закрутки, понад 20 тонн мінеральної води, військове тактичне взуття, маскувальні сітки, військове спорядження та інші необхідні бійцям речі.

«Шумські побратими привезли на цей раз на завантаження п'ятсот банок тушкованого м'яса, сорок кілограмів засоленого сала, борошно, цукор і багато чого іншого. Шумчани також тісно співпрацюють з «Фондом допомоги спеціальним підрозділам, які брали участь у бойових діях», що допомагає їм у волонтерській роботі, – зазначає Ігор Крочак. – Василь Конько зумів за короткий час вирішити фінансові питання у придбані додаткової кількості комплектів військової форми і тактичного літнього військового взуття, придбання палива на марш фури на Донбас».

Декілька маскувальних сіток на бронетехніку виготовили працівники Державного архіву Тернопільської області. Волонтери груп «Смаколики» та «Майбутнє України» сплели понад п'ять маскувальних захистів для броньованої техніки українських бійців.

Зазначимо, перший волонтерський виїзд координатори групи"Схід та Захід єдині" здійснили ще влітку 2014 року. З початку бойових дій на сході України вони допомагають  добровольчим українським батальйонам, підрозділам ЗСУ. На даному етапі волонтери тісно співпрацюють із близько 30-тьма підрозділами і з'єднаннями.

Охочі підтримати українських бійців можуть перерахувати кошти за реквізитами: громадська організація "СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ". 47100 Тернопільська обл. м. Шумськ, вул. Волинська, 4 р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ "Укрінбанк".

Про діяльність волонтерської групи "Схід та Захід єдині" можна читати у соцмережі на їхній сторінці в Facebook.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото з Facebook зі сторінки волонтерської групи "Схід та Захід єдині"

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів