Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

«Медичні пікніки»

У Києві пройшов тематичний захід

У Києві в парку Шевченка 19 травня пройшов тематичний захід - «Медичні пікніки». Мета події – розповісти, що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, навчити дорослих та дітей надавати першу медичну допомогу.

«Медицина поєднує в собі, певно, усі науки. Хочемо ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, зменшити дистанцію лікар – пацієнт,  допомогти знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи.  Донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей. Ми хочемо допомогти розвіяти і зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації, розповісти про те, що таке гомеопатія і чому вона не здатна вилікувати, навчити молодих батьків правильно доглядати за малюком та припинити боятись зовсім примарних проблем.

Також використовуючи мультидисциплінарний підхід, хочемо довести що всі галузі науки безпосередньо мають вплив на здоров’я та життя людини», - пояснюють організатори.

«В еру популізму науковий спосіб мислення – це питання безпеки, особливо в сфері охорони здоров’я. В українському суспільстві багато міфів, про вакцини, «шлаки в організмі», дієти. А ще більше заборонених тем. Нам досі незручно говорити про хвороби, ми соромимося дивитися на людей з інвалідністю і не знаємо, як до них звертатися, ми говоримо про секс жартами і метафорами і не розуміємо свого тіла. Але все зміниться у неділю – ми будемо щиро говорити про себе, свій організм і світ, що нас оточує», – пояснює координатор  Медичних пікніків Анастасія Шелевицька.

Завданням проекту є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків. Нагадаємо, проект «Рік науки в Києві» став можливий завдяки підтримці киян на Громадському бюджеті міста. Офіційний партнер фестивалю – Медична компанія Into-Sana.

Підтримати проект на Громадському бюджеті можна тут.

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів