Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

У Києві відбувся ювілейний День Вуличної Музики

Виконавці найрізноманітніших музичних напрямків вийшли в центр столиці, щоб зіграти і заспівати людям власну музику

19 травня у Києві пройшов 5-й ювілейний День Вуличної Музики.  У третю суботу травня понад 50 міст по всій Україні співали та музикували одночасно.

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це масштабний міжнародний музичний волотерський проект. Професіонали і аматори, зірки і початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, буде це лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

День Вуличної Музики - веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas]. У Києві та в Україні організатори свята - ГО «Логістичний Штаб» та Event Agency Dream Hunters.

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту і складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

«Цьогоріч до наймасштабнішого всеукраїнського музичного флешмобу приєдналася ціла плеяда нових міст, серед яких Славутич, Миколаїв, Херсон, Рівне, Маріуполь, Дрогобич та Авдіївка», - зазначають організатори події.

Основні дійства відбувалися в парковій зоні під Пейзажною алеєю. Українці могли послухати Love Music (DeRuny, Vinok, Leo Mantis, Alina Pash, SHRI-Ланка, kaia, Symonenko and Gladilin, Юра Самовілов, King Kwa Zulu, Very The Jerry, Ray Band); поспівати у вільний мікрофон, послухати електронну та reggae музику, відвідати Музичний лекторій, де відбулись три дружні бесіди у джаз-клубі 32JazzClub/ ld Fashioned Bar, на яких говорили про креатив у промо-кампаніях, як артисту потрапити на фестиваль та як створити вірусний відеоконтент і ефективно просувати власну музику у YouTube.

Крім того, студія естрадно-духової музики «Сувенір» - 40 дітей і дорослих – пройшли маршем Пейзажною алеєю і зіграли для слухачів неймовірний концерт.

Наймолодші учасники Дня Вуличної Музики в Україні мали можливість повчитися грати разом з фольк-студією «Правиця», а біля пам’ятника Лесю Курбасу працювала рокова локація, де слухачі могли почути рок-гурти Plan_B, #Прикрути, дівочий рок-гурт «ВерниГори», So What?!, TWO STREETS, Vnature, Tom Hat, HAOS.in.UA, Rock School, L'uvers, Пашу Холошева, Properganja.

А для активних відвідувачів ввечері працювала танцювальна локація від Hot Boogie Club.

Підготувала Олександра ЯРЛИКОВА, «День». Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

«День» у Facebook, , Google+

Новини партнерів
comments powered by HyperComments