Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Лариса Івшина: "Савік Шустер – прикраса нашого життя"

Які процеси всередині України невпинно робили війну із Росією неминучою, що забезпечує попит на телепродукт, яким багато років поспіль годує наше суспільство ведучий "Шустер live", чим загрожує вибіркова боротьба із олігархами та що об'єднує Кучму і політиків часу його правління із нинішніми першими особами держави – про це і не тільки у другій частині розмови із головним редактором газети "День".

"У нас так щедро люблять чужих. Так люблять облизувати з ніг до голови. Як тільки хтось залетить сюди – уже прямо весь мокрий від того щастя!" - не без сарказму каже Лариса Івшина. Отримавши таку "подачу" від головного редактора "Дня", кореспондент "ВідеоТеКи" не могла не поцікавитись думкою своєї співрозмовниці щодо причин феноменального попиту на українському ТБ на той продукт, який багато років поспіль виготовляє Савік Шустер, маючи суттєвий вплив на громадську думку в країні.

"Савік Шустер – ідеальна людина для нашого суспільства. Для суспільства, яке терпить те, що відбувається, яке ходить баранячим натовпом за маніпуляторами. Савік Шустер – прикраса нашого життя. Для такої політики, як наша, і для такої журналістики, як наша, Савік вічний. Він – тест. Він – символ. Він – наш градусник!"– вважає Лариса Івшина і наполягає на тому, що "Савік має бути до повного одужання клієнта". (Запис цього інтерв'ю із пані Івшиною відбувся 15 вересня, незадовго до драматичних подій останньої п'ятниці, коли менеджмент "1+1" вирішив перенести ефір суспільно-політичного ток-шоу "Шустер live". У той же вечір Савік Шустер з'явився в прямому ефірі каналу "112 Україна". Шоу «Шустер live» виходило на «1+1» із 7 вересня. В ефір вийшло два випуски. Раніше протягом 2015 року програма транслювалася на каналі «112 Україна».)

Як погане знання власної історії не дає змоги будувати сильну Україну сьогодні, чим небезпечне для держави "призначення" на роль цапа-відбувайла Ігоря Коломойського та загалом чи потрібна нам боротьба за знищення олігархів, чому всі, хто матеріально допомагав газеті "День", раніше це ретельно приховували і не поспішають "світитися" й зараз, а також навколо чого українці мають об'єднуватись – про це і не тільки у другій частині розмови із Ларисою Івшиною. Початок цього інтерв'ю дивіться тут.

Марина Баранівська. Зйомка, монтаж - Олексій Темченко

comments powered by HyperComments