Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

У пошуках оптимізму

Журналіст «Дня» Марія Семенченко представила книгу «Катастрофа і Тріумф. Історії українських Героїв» на каналі «Запоріжжя»

Під кінець листопада на запрошення Запорізького національного університету ціла «команда» «Дня» представила наші книжкові новинки. Головний редактор Лариса Івшина відрядила для презентації публіцистичного триптиху (книг «Котел, або Справа без терміну давності», «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська» та «Катастрофа і Тріумф. Історії українських Героїв») його авторів-упорядників — Івана Капсамуна, Валентина Торбу та Марію Семенченко. Зустріч з «десантом» «Дня» мала резонанс не лише в університетських аудиторіях, а й на місцевому ТБ. Спочатку Іван Капсамун та Валентин Торба взяли участь у авторській програмі Ольга Вакало «Я й ЦЕ» на місцевому телеканалі «Запоріжжя».  А через тиждень редактор відділу «Суспільство», автор книги «Катастрофа і Тріумф. Iсторії українських героїв» Марія Семенченко в цій же програмі розповіла про неймовірні історії героїв своїх публікацій. Цікаво, що програми за участі наших журналістів у соціальних мережах стали відправною точкою для дискусії на низку питань, які торкались новітньої історії нашої держави.

Хто наші справжні герої і що їх стимулює зі зброєю в руках захищати незалежність України? Які чинники призвели до анексії Криму та окупації частини Донецької та Луганської областей? Де шукати оптимізм (тріумф) в історіях героїв книги «Дня» — про ці та інші теми ведуча Ольга Вакало спілкувалася з редактором відділу «Суспільство» «Дня» Марією Семенченко а отцем Ігорем – військовослужбовцем, капеланом, викладачем.

comments powered by HyperComments