Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Відомі люди — про Фотовиставку «День» - 2015 (відео)

У 2015 році на XVII Міжнародній фотовиставці газети «День» представлено 350 робіт від майже 200 фотографів.

«Нашу фотовиставку ми називаємо фотобієнале країни, – зазначила на відкритті головний редактор «Дня» Лариса ІВШИНА. – Цьогорічна фотовиставка «Дня» – це безперервний перетин поглядів: військових і політиків, медиків і переселенців, дуже різних людей... І завдання вдумливого відвідувача – осмислити цю реальність. Майданчик нашої фотовиставки дозволяє побачити багато унікального. Безпрецедентна кількість партнерів, призів, непростих, але талановитих знімків. А починалася виставка разом із газетою. Ми зробили гарне фото своїм союзником. Фотоконкурси «Дня» – це найкращий перекладач наших проблем для розуміння у світі. Ми – за якісне майбутнє України. До нинішніх проблем і війни нас довело те, що ми жили не зовсім так, як від нас вимагає наша фотовиставка. Змінюймося!»

«День» щороку відкриває нові тренди в житті країни. Цього разу фотоконкурс «Дня» має декілька нових аспектів. По-перше, безпрецедентне явище — Гран-прі отримали одразу два політичних фото, одне з яких — про визначальний для історії країни процес, що розтягнувся на два десятиліття, про «справу Гонгадзе». Отже, нагороду від «Промінвестбанку» розділили Михайло Марків за роботу «Батьки системи» і фотограф «Дня» Руслан Канюка за знімок «Феміда опустила очі», зроблений на судовому засіданні по справі. Також багато переможців у різних номінаціях конкурсу отримували серед подарунків новинку з бібліотеки «Дня» — книжку «Котел, або Справа без терміну давності», також про «справу Гонгадзе». Ця праця цікава суспільству, у людей є запит на правду — і це, безперечно, хороший знак для України.

Своїми враженнями від Фотовиставки «Дня» діляться відомі люди — новообраний мер Глухова Мішель Терещенко, соціолог Євген Голова, народний депутат II і III скликань Олександр Єльяшкевич, екс-голова СБУ, політик Валентин Наливайченко, доктор історичних наук Станіслав Кульчицький та інші політки, журналісти, культурні діячі.

З 7 по 15 листопада у столичній галереї «Лавра» триває Фотовиставка газети «День». Вхід вільний!

comments powered by HyperComments