Коротко / Суспільство
Володимир Кличко активно готується до поєдинку 13 грудня
Через два тижні в Маннгаймі (Німеччина) відбудеться поєдинок за три чемпіонських титули за версіями IBF, WBO й IBO в надважкій вазі між українцем Володимиром Кличком та американцем Хасімом Рахманом. Суперник не з простих, адже свого часу Рахман нокаутував самого Ленокса Льюїса. Хасим один із кращих боксерів у цій ваговій категорії. Розуміючи всю відповідальність, яка лежить на плечах українського важкоатлета, Володимир посилено проводить свої тренування в Іспанії на острові Майорка (Mallorca). У цю пору року там найкомфортніші умови та клімат. Зміна суперника внесла корективу в підготовчий процес, зокрема змінилися спаринг-партнери, але оскільки про зміну суперника стало відомо за шість тижнів до поєдинку, це не принесло незручностей жодному з боксерів. Як і раніше, Кличко-молодший довіряє свою підготовку професійній команді на чолі якої — тренер Еммануель Стюарт, повідомляє Наталія Колосок.
Про історію — з... квитка в музей
Презентація програми «Видатні військові постаті в історії Волині» відбулася у єдиному в Україні регіональному Музеї українського війська та військової техніки. Віднині вхід у музей, хоча й раніше коштував символічно — кілька гривень, буде взагалі безкоштовний. Але кожному відвідувачу вручається безкоштовний вхідний квиток. Квиток не зовсім звичайний, бо містить інформацію на різну тематику. Визначні події, військова техніка, вогнепальна стрілецька зброя, Україна у роки Першої та Другої світових воєн...
Квиток досить незвичного великого формату, кольоровий і на глянцевому папері. У першому, випущеному тисячним тиражем, вміщено розповідь про Володимира Великого. Як зазначив начальник Центрального музею Збройних сил України полковник Віктор Карпов (до речі, волинянин за походженням), протягом року на вхідних квитках буде вміщено інформацію про українських князів, гетьманів і полководців. А також про зброю, битви й інші важливі військові події в історії України та Волині, повідомляє Наталія МАЛІМОН, «День», Волинська область.
На дахах будинків і поліклінік демонтують радіотехнічні об’єкти
Прокуратура міста Києва проводить перевірку додержання вимог містобудівного та санітарного законодавства при розміщенні базових станцій мобільного зв’язку та інших технічних засобів телекомунікації в столиці, повідомляє прес-служба прокуратури Києва. В ході перевірки встановлені непоодинокі випадки розміщення радіотехнічних об’єктів на дахах громадських будівель, зокрема закладів охорони здоров’я, незважаючи на те, що державними санітарними нормами та правилами таке розміщення дозволяється лише в окремих випадках. Крім того, під час розміщення радіотехнічних об’єктів на дахах громадських будівель, їхні власники не отримують необхідний дозвіл районних державних адміністрацій, як це передбачено Правилами забудови міста Києва. Зважаючи на викладене, прокуратурою міста Києва заявлено позови до Господарського суду міста Києва щодо зобов’язання власників демонтувати радіотехнічні об’єкти, які встановлені на дахах поліклініки сімейного лікаря «Русанівка» Дніпровського району, Центральної районної поліклініки та поліклініки № 1 Оболонського району столиці.
В Україні стало більше докторів та кандидатів наук
У січні—вересні 2008 року в Україні збільшилася кількість докторів та кандидатів наук, які виконували наукові й науково-технічні роботи. Так, їхня кількість зросла на 1,4%, а їхня частка в чисельності дослідників становила 27,6% проти 26,8% у відповідному періоді минулого року. Про це повідомляє Державний комітет статистики України.
За даними Держкомстату, найбільша кількість докторів та кандидатів наук працювала в організаціях Києва (11,5 тис. осіб), Харківської (3,4 тис. осіб), Львівської (1,3 тис. осіб), Дніпропетровської та Донецької (0,9 тис. осіб) областей. Майже половина серед них (48%) — в організаціях Національної академії наук України, 10,4% — Української академії аграрних наук, 8,9% — Академії медичних наук і 8,7% — Міністерства освіти та науки.
Випуск газети №:
№217, (2008)Рубрика
Суспільство