Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Львові відкрили міжнародний арт-проєкт про життя під час пандемії коронавірусу

10 жовтня, 10:51

В львівському Палаці мистецтв презентували просторову фотоінсталяцію «Місто VS Карантин». Авторами проєкту є львівські кінорежисери, члени Української кіноакадемії Сашко Балабай та Дарина Балабай.

Основною темою проєкту є відображення за допомогою фотографій нової, контроверсійної для людства реальності, а саме вимушене масове перебування на карантині довгий період часу та життя міста під час карантину. Доповнюють інсталяцію аудіовізуальні ефекти – авторська музика та документальний відеоряд з існування міста та людей на карантині.

Усі фотороботи, яких 191, розміщенні в залі в своєрідному лабіринті з тенет, в яких опинилися люди під час карантину. Оскільки на виставці представлено роботи 147 авторів із більш ніж 60 країн світу, то відвідувачі можуть побачити, як коронавірус вплинув на життя в різних містах нашої планети.

Варто зауважити, що представлені роботи зроблені не лише професійними фотографами, а й звичайними людьми, які задіяні в різних сферах діяльності (лікарі, військові, домогосподарки, художники, музиканти, вчителі, адвокати тощо). Адже в кожний переживає карантин по своєму і фотографії непрофесійних фотографів дають можливість ще більше заглибитися у тему арт-проєкту, відчути її надто близько.

«Ми хотіли зібрати унікальні документальні свідчення з різних локацій України та світу, які зафіксували в своїх фотографіях рефлексії міста та його мешканців на карантинні обмеження. Також нас цікавила візуалізація змін в місті та в життєвому просторі мешканців міста, що знаходиться в ізоляції від звичайного життя, туристів та повсякденних подій. Зрештою, завжди цікаво побачити мистецьке осмислення унікальних історичних подій, свідками яких ми є», - розповів Сашко Балабай.

Після Львова організатори арт-проєкту «Місто VS Карантин» планують представити його в інших містах України та Європи.

Павло Паламарчук, «День», Львів

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати