Перейти до основного вмісту

Чи може реформаторський уряд убезпечити підприємців від «орди захисників»?

19 лютого, 00:00

Відповідаючи на запитання кореспондента, Юрій Єхануров говорить: «Ми хочемо дати сигнали українському підприємництву: прийшов уряд, який вас розуміє, підтримує й навіть спрямований на тих людей, які сьогодні самостійно вирішують свою долю й не просять коштів у держави, а вимагають одного — не заважайте. Ми сприятимемо їм — хай створюють робочі місця. На це працюватиме й адміністративна реформа». Хочу сказати, що такими сигналами може стати усунення перешкод із розвитку підприємництва таких служб: 1) рекетири з пожежної служби (борони вас Боже плутати людей, які ризикують своїм життям при гасінні пожеж, із їхніми начальниками й величезною армією інспекторів-кровососів); 2) санітарно-епідеміологічні служби: районні, міські, обласні; 3) управління архітектури; 4) міліція (дільничні інспектори, начальники та співробітники УБОЗ, начальники районних, міських і обласних управлінь внутрішніх справ); 5) податкові адміністрації всіх рівнів; 6) податкова міліція; 7) управління захисту прав споживачів; 8) громадська організація захисту прав споживачів; 9) міські та районні управління споживчого ринку; 10) відділ захисту прав споживачів при управлінні торгівлі; 11) управління охорони праці; 12) центри зайнятості (фіктивні), а також інші служби, що «охороняють» підприємців. Виникає запитання до пана Єханурова: а чи спроможний реформаторський уряд убезпечити підприємців від цієї «орди захисників»? Чи не забагато їх із розрахунку на одного підприємця?

За словами першого віце-прем’єра, на засідання уряду вже запрошуються представники об’єднань підприємців. Можливо, він і не знає, що насправді являють собою ці об’єднання та їхнi керівники. Доводжу до відома Юрія Єханурова, що цими об’єднаннями керують представники третього ешелону партійних функціонерів, які не мають ніякого поняття, що ж таке підприємництво, й не хочуть нічого про це знати.

Понад дев’ять років займаюся підприємництвом, сплачую державі податки, нічого не отримуючи у відповідь. Мій робочий день становить 24 години на добу, а кількість вихідних за ці роки — 20 діб.

У вересні минулого року й у нашому місті помпезно відзначалося державне свято — День підприємця. Вітаючи гостей свята — керівників податкових, санітарно-епідеміологічних служб, пожежних інспекцій, міліції міста та області, а також інших органів, що охороняють підприємців, — губернатор не зміг приховати свою усмішку перед телекамерами.

Думаю, що це достатній сигнал у відповідь пану першому віце-прем’єру Юрію Єханурову від харківського підприємця.

Сподіваюся на сигнал у відповідь пана першого віце-прем’єра Юрія Єханурова через вашу газету окремому підприємцеві.

З повагою NN iз Харкова

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати