Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Про нас

08 травня, 00:00

«Більшість українців засуджує дії НАТО проти Югославії, чому сприяють мас-медіа з їхнім однобічним висвітленням. У той час як Президент Кучма ніколи не хотів, попри свою критику, розривати відносини з НАТО, парламент тільки з труднощами міг дійти рішення про згоду з його курсом. Ліва опозиція використовує кризу в Югославії для внутрішньополітичних цілей. Хто винен, що українські пропозиції про мирне врегулювання в Югославії в унісон відхиляються? Хто проводить червону лінію, коли парламент висловлюється за розміщення ядерної зброї? Хто має захищати інтереси країни, коли не ухвалено закон про внутрішньо- та зовнішньополітичні напрямки? В Україні легітимність ударів НАТО серйозно не обговорювалася. Більшість населення і без того їх засуджує... Швидше законодавча і виконавча власті знову знайшли причину приписати один одному відповідальність за убогість в Україні — і це на початку передвиборної президентської кампанії».

«Нойе цюрхер цайтунг», 5 травня

«Коли Росія нещодавно звернулася до своїх партнерів по СНД по підтримку плану мирного урегулювання в Косово, вона виявила п'ятьох зі своїх сусідів на шляху до Вашингтона — на святкування 50-тої річниці НАТО. Додаючи до рани ще й образу, Грузія, Україна, Азербайджан і Молдова минулого тижня підписали у Вашингтоні пакт, який прийняв у лави однорічного альянсу Узбекистан — у результаті вийшов ГУУАМ... Він означає ускладнення для Росії, оскільки кілька його членів відкрито або мовчазно підтримують бомбардування НАТО і розкривають свої власні прагнення вступити в НАТО...»

«Файненшнл таймс», 6 травня

«На знак вдячності парафіяни Російської православної церкви Святої Трійці у Києві жмуть руку жителеві Адельсдорфа Роберту Рау. Тільки недавно він повернувся з України, де проводив акцію допомоги... Ось уже вісім років Роберт Рау докладає зусиль для того, щоб допомогти тим, хто бідує в Україні, — особливо потерпілим від Чорнобиля сім'ям і соціальним організаціям, які отримують недостатню підтримку від держави або не мають цієї підтримки взагалі. Зобов'язання Рау можна назвати особистою ініціативою. «Звичайно, — говорить Рау, — під час моїх щорічних поїздок у мене є багато українських помічників». Священик Димитрій, наприклад, підбирає найбідніші сім'ї. Інші допомагають Рау упакувати й розподілити продукти. Гроші він принципово не роздає — щоб уникнути всякого роду корупції».

«Штандард», 5 травня

Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати