Перейти до основного вмісту

Toyota вже наступного року випустить водневий автомобіль

09 січня, 17:45

Toyota оголосила про те, що водневий автомобіль (FCV) можна буде придбати вже в 2015 році. Продажі почнуться на рік раніше, ніж передбачалося раніше, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на USA Today.

У компанії пояснили, що дату перенесли через зростання конкуренції на профільному ринку .

За словами співробітників Toyota, до 100 кілометрів на годину машина буде розганятися за 10 секунд. Максимальна швидкість становитиме 160 кілометрів на годину. На те, щоб поповнити паливний бак воднем, повинно йти 3-5 хвилин.

Орієнтовна вартість автомобіля становитиме, за попередніми оцінками, $50-100 тис. За словами віце-президента концерну Боба Картера, швидше за все даний показник знизиться, коли водневі машини з'являться на ринках.

Водень більш вибухонебезпечний, ніж звичні види палива, і у зв'язку з цим виробникам доведеться вкласти багато грошей в розробку безпечних авто. У той же час такі машини не потребують підзарядки, на відміну від електрокарів.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати