Готові до оборони
Студенти та школярі Київщини взяли участь у триденному військово-патріотичному зборі допризовної молодіНа Одещині, на базі однієї з механізованих бригад оперативного командування «Південь», відбувся військово-патріотичний збір допризовної молоді. У заході, який організували представники Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За майбутнє» спільно з керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, взяли участь близько 90 студентів і школярів Київщини. Про це повідомляє офіційний сайт міністерства оборони України.
Як розповів командир військо-патріотичного збору координатор ВГО «Громадський рух «За майбутнє» Михайло Харечко, мета заходу полягала в об’єднанні найактивнішої, всебічно розвиненої молоді, вихованні та формуванні у неї почуттів патріотизму й активної життєвої позиції, а також стимулюванні її до здорового способу життя шляхом вивчення загальної військово-фізичної підготовки.
Юнаки та дівчата з різних навчальних закладів Київщини в товариській атмосфері змагались між собою під час військово-спортивних ігор. Зокрема, учасники були розподілені на 4 команди, які під керівництвом інструкторів з-поміж військовослужбовців виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї, метали гранати, збирали та розбирали автомат, долали психологічну смугу перешкод, відпрацьовували нормативи з надання першої медичної допомоги потерпілому, навчалися орієнтуванню на місцевості, а також демонстрували власний стройовий вишкіл та фізичні здібності у бігових й гімнастичних спортивних дисциплінах.