Біатлоністка Яна Бондар у спринті зимової Універсіади-2017 виграла «срібло»

03 лютого, 11:31
ФОТО REUTERS

Другого лютого в Алмати на біатлонних змаганнях XXVIII Всесвітньої зимової Універсіади відбулася жіноча спринтерська гонка. Срібною призеркою в цьому виді дисципліни стала українська спортсменка Яна Бондар. Незважаючи на дві помилки на вогневих рубежах, яких припустилася Яна, вона за рахунок швидкості обійшла своїх суперниць. Здобула «золото» представниця Казахстану Галина Вишневська, котра була швидшою за нашу спортсменку на 22,8 секунди, хоча й мала одне коло штрафу. Бронзову нагороду завоювала російська біатлоністка Анастасія Єгорова (+36,7 секунди). Близькою до подіуму була Юлія Журавок з одним колом штрафу, якій забракло 14 секунд до призового третього місця. У десятці сильніших опинилися Надія Бєлкіна (6-те місце) та Юлія Бригинець (9-те місце). Марія Кручова і Яна Пустовалова зайняли 17-те та 19-те місця відповідно.