Корейська косметика для українок: як правильно вибрати засіб та не натрапити на підробку

Корейська косметика — головний б’юті-тренд сучасності. Попит на неї надзвичайно високий, тож не дивно, що шахраї побачили в цьому шанс непогано заробити. Вони виготовляють і торгують підробками, які розчаровують клієнтів відсутністю результату та можуть бути шкідливими для шкіри. Щоб цього не сталось і ви отримували лише користь від куплених засобів, ми розповімо, як відрізнити справжню косметику з Кореї від підробки.
Купувати у перевірених магазинах
Найпростіший спосіб бути впевненим в оригінальності товару — купувати його у відомих і перевірених магазинах, що цінують свою репутацію та ретельно підбирають поставників. Ще однією перевагою таких магазинів є здебільшого найнижчі ціни на ринку та широкий асортимент. До прикладу, Farm Stay в EVA представлений понад 150 продуктами, на які часто поширюються акції та знижки.
Також оригінал можна придбати в офіційних представників бренду в Україні. Для цього потрібно зайти на корейський або міжнародний сайт бренду, перейти в розділ представників і віднайти там українські компанії. Якщо такої інформації на сайті немає, шукайте однойменні з брендом українські магазини та просіть показати вам сертифікат або офіційне підтвердження співпраці.
Не довіряти надто малим цінам
Виробники підробок здебільшого заробляють на людському бажані зекономити, тож пам’ятайте: скупий платить двічі. Якщо вдалось знайти магазин, де ціни значно нижчі за пропозиції відомих торгових мереж, радше за все причина не в доброті продавців, а у низькій якості товару. Щоб зорієнтуватись, якою є справедлива ціна на певну косметику, потрібно зайти на офіційний сайт для європейських країн і перевести ціну в гривні. Утім, вона може бути трішки нижчою через націнку посередників і особливості оподаткування.
Щоб не ризикувати коштами та здоров’ям, замість пошуку магазину з низькими цінами на корейську косметику, краще пошукайте ті, що пропонують хорошу знижку або акцію. Для зручності можна додати товар у список бажань, а коли ціна знизиться, на пошту прийде сповіщення про акцію.
Звіряти вигляд паковання
Після того як магазин і його асортимент пройшли перевірку, варто звернути увагу на товар, особливо, коли купуєте в офлайн магазині. На офіційному сайті виробника ретельно огляньте дизайн упаковки та баночки й зрівняйте його з наявним продуктом. Звертайте увагу на деталі: декоративні малюнки, розміщення тексту, розмір і стиль шрифту. Також можете заздалегідь прочитати відгуки та дізнатись, яким на дотик має бути матеріал паковання.
Не треба вірити в запевнення продавця, що бренд змінив паковання. Якщо це відбудеться, офіційний сайт — найперше місце, де з’явиться оновлений дизайн ще до імпорту нової партії в Україну.
Перевіряти текст
Особливо уважно треба перевіряти текст на пакованні засобу. Часто шахраї навмисне роблять помилки в назвах товарів, щоб уникнути тотожності з оригіналом і обійти законодавство. Може бути змінена лише одна буква, як-от BB-crearn замість BB-cream або ціле слово, до прикладу, tonik замість toner. Найкраще перевіряти такі деталі, тримаючи засіб у руках, адже, продаючи копію в онлайн-магазині, продавець може розмістити фото оригіналу.
Якщо на титульній стороні продукту не вдалось знайти нічого підозрілого, треба звернути увагу на дрібніші написи. Варто звірити перші компоненти складу, перевірити наявність усіх важливих написів і пошукати «Made in Korea» — це є обов’язковим атрибутом і повинно бути помітне одразу. Як зразок для перевірки використовуйте зображення з офіційного сайту виробника.
Шукати захисні елементи
Корейські бренди знають про масові підробки їхньої продукції, тому стараються захистити інтереси свої та своїх покупців за допомогою захисних елементів на пакованні. Найпоширенішим варіантом є QR-код, посилання якого спрямовує на офіційний сайт виробника та сторінку товару із зазначенням номера партії та дати виробництва. Більш надійним захистом є голограма: яскраву наліпку важко й дорого підробити, тому її наявність на картонній чи пластиковій коробці є ознакою оригінальності. Також може допомогти короткий батч-код з цифр і латинських літер, який можна розшифрувати на спеціальному сайті та дізнатись країну-виробника.
Найчастіше бренди акцентують на захисних елементах на офіційному сайті в окремому розділі «Як відрізнити оригінал від підробки». Якщо такої інформації немає, вам допоможуть відео, фото паковання й відгуки інших користувачів.
Дбайте про своє здоров’я і ретельно перевіряйте косметичні засоби, які хочете використовувати. Пам’ятайте, лікування алергічної реакції на низькоякісний продукт може забрати значно більше часу та грошей, ніж перевірка та купівля справжньої корейської косметики.
Рубрика
Суспільство