Перейти до основного вмісту

На Вінниччині триває весняна посадка лісу: план 4 млн саджанців

25 березня, 14:10

Акція «Створюємо ліси разом» стартувала у Вінницькій області. У планах лісівників висадити ліси на площі 720 га. Це 710 га лісовідновлення, тобто створення лісових культур на місці минулорічних зрубів, та 10 га – лісорозведення – це створення нових лісів на місці земель, які передали територіальні громади для заліснення, оскільки ці території є малоцінними і вийшли із сільгоспкористування. Загалом навесні на цій площі буде висаджено та висіяно майже 4 мільйони майбутніх дерев, повідомляють у пресслужбі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.


«21 березня стартувала всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом!», яка проводиться на виконання програми Президента України «Зелена країна». На сьогодні уже лісгоспи Вінниччини посадили майбутній ліс на площі 85 га. Це 417 тис. шт. майбутніх дерев, – йдеться у повідомленні. – Сьогоднішня спільна сумлінна праця лісівників Вінниччини – це наш внесок у перемогу над російським окупантом. Адже вільній Україні як ніколи потрібен ліс».


Активна робота кипить  у всіх лісництвах лісгоспу. На лісорозсадниках викопують посадковий матеріал, сортують та готують для посадки. Такі сіянці доставляють безпосередньо на ділянку, де створюють лісові культури. Посадку лісу потрібно провести якісно, в стислі агротехнічні строки, тому лісівники використовують кожну погожу днину.


Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото – Вінницького ОУЛМГ

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати