Перейти до основного вмісту

В Україні з початку 2024 року кількість вакансій для ветеранів зросла на 82%: дослідження

18 серпня, 22:37

З початку цього року кількість вакансій для ветеранів в Україні зросла на 82%, проте керівні посади залишаються рідкістю, згідно з дослідженням Work.ua.

Про це повідомляє портал Work.ua, передає Рубрика.

Якщо у лютому 2022 року для ветеранів було лише 3 229 пропозицій, то в червні 2024 року їх стало вже 12 334 — майже в чотири рази більше з початку повномасштабного вторгнення.

Проте, попри це зростання, вакансії для ветеранів становлять лише 11% від усіх пропозицій на ринку праці.

Фото: Work.ua

Аналітики дослідження також зібрали результати чеклиста для організацій, оцінюючи їхню готовність працевлаштовувати ветеранів. У дослідженні взяли участь понад 2 000 компаній, а також були враховані вакансії на сайті, позначені як "Для ветеранів".

Фото: Work.ua

Фото: Work.ua

Основні висновки дослідження

  1. Найбільше вакансій для ветеранів:Водії, менеджери з продажу, продавці-консультанти, вантажники, касири, менеджери по роботі з клієнтами, охоронці, експедитори, різноробочі, комірники й кухарі. Водночас 7 із цих 10 посад є загалом популярними на ринку праці.

  2. Найменше вакансій у категоріях: "Топменеджмент, керівництво вищої ланки" та "Краса, фітнес, спорт".

  3. Додаткові цифри:

  • 70% вакансій для ветеранів також позначені як "Для людей з інвалідністю".

  • 51% пропозицій роботи для ветеранів не вимагають досвіду роботи.

  • 37% компаній готові виділяти ресурси для організації роботи ветеранів, включаючи створення безбар'єрного середовища.

  • 78% компаній підтримують зв'язок з працівниками, які зараз служать у ЗСУ, та їхніми родинами.

  • 8% роботодавців мають програми медичної та психологічної реабілітації ветеранів, включаючи позаробочі активності для них та їхніх родин.

  • 37% компаній впроваджують політику безбар'єрності та інклюзивності.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати