Перейти до основного вмісту

Німецький оборонний гігант Rheinmetall визначився з місцем, де буде побудований новий завод з виробництва стволів

21 травня, 18:22
Фото з сайту militarnyi.com

Німецький оборонний гігант Rheinmetall визначився з місцем, де буде побудований новий завод з виробництва стволів у Великій Британії, повідомляє ГО «Український мілітарний центр» із посиланням на офіційний сайт компанії.

Новий завод з виробництва стволів буде розташований у місті Телфорд, Англія, та побудований у межах стратегічного партнерства з Міністерством оборони Великої Британії в рамках Trinity House Agreement.

Новий завод, відомий як Gun Hall, розпочне виробництво артилерійських та танкових стволів до 2027 року, відновивши здатність Великої Британії виготовляти великокаліберні стволи, втрату якої було зафіксовано з 2016 року.

Очікується, що проєкт створить понад 400 робочих місць та принесе понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів в економіку країни протягом наступного десятиліття.

Підприємство використовуватиме британську сталь та передові виробничі технології для виготовлення стволів для артилерійських систем, таких як RCH 155, та танків, включаючи Challenger 3.

Окрім створення заводу за кошти німецької Rheinmetall, Британія також здійснює самостійне відновлення виробничих потужностей. Так, Міністерство оборони Великої Британії знайшло спосіб відновити виготовлення артилерійських стволів на потужностях компанії Sheffield Forgemasters.

Насамперед буде відновлено виробництво 155- та 105-мм артилерійських стволів для самохідних артилерійських установок AS-90 та причіпних гаубиць L119.

Треба зауважити, що німецький оборонний сектор здійснює значні інвестиції у виробництво на території Великої Британії значної частини оборонного обладнання.

Одним із успішних інвестицій стало розгортання виробництва бронетранспортерів Boxer, які також були замовлені британською армією, а також купівля британською армією колісних артилерійських систем RCH 155.

Як очікується, Велика Британія здійснюватиме виробництво на своїй території шасі та гармат до артилерійських систем, у той час як Німеччина буде відповідальна за виробництво безекіпажного артилерійського модуля.

Така співпраця дозволить Великій Британії у перспективі вийти з нинішньої ситуації занепаду оборонно-промислового комплексу, основні виробництва якого сьогодні розміщені за кордоном через відсутність замовлень від Збройних сил Великої Британії.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати