РосЗМІ повідомляють про атаку дронів на різні регіони рф

Низка регіонів рф під атакою дронів. Як повідомляють росЗМІ, в аеропортах Домодєдово та Жуковський знову ввели тимчасові обмеження на зліт та посадку, передає УНН із посиланням на Astra.
Деталі
Інформацію про масовану атаку дронів підтверджують і в міноборони рф.
За даними оборонного відомства окупантів, сьогодні вдень у різних регіонах країни нібито було збито 34 українські безпілотники: 15 — в Орловській області, 7 — у Курській, 6 — у Тульській, 3 — у Московському регіоні, 2 — у Рязанській та 1 — у Брянській.
Згодом стало відомо про знищення ще одного безпілотника, який летів на москву. Як повідомив меро російської столиці сергій собянін, на місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб.
Додамо
Крім того, у Тульській області тимчасово відключили мобільний інтернет через загрозу атак безпілотників.
Ворожні повітряні атаки не припиняються. Тільки за минулу добу ППО збила більше 80 безпілотників у різних регіонах країни Стаціонарний інтернет і Wi-Fi працюють у штатному режимі — написав губернатор дмитро міляєв.
Читачі ASTRA пишуть, що в Тульській області рф перебої з інтернетом почалися відучора: "Не працюють Білайн, Мегафон, Теле2 та МТС точно".
Раніше про тимчасове відключення мобільного інтернету повідомляв губернатор Липецької області.