Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

29 листопада, 2007 - 00:00

Старт «фінансових перехресть»

Створене топ-менеджментом фінансової групи «ТАС» київське ТОВ «Плюс Вибір» відкрило перший офіс у Києві. Як повідомив генеральний директор компанії Валерій Суксін, з цього компанія починає розвивати мережу так званих «фінансових перехресть» у всіх обласних центрах і великих містах України. Днями почнуть роботу офіси в Харкові та Луцьку, до кінця року планується відкрити сім— вісім офісів, зокрема, у Сімферополі, Черкасах, Сумах. Окрім того, в найближчих планах компанії відкрити 25 філіалів у всіх регіонах України. «Плюс Вибір», як зазначив Суксін, збирається залучити до співпраці компанії нефінансового сектору (автосалони, агентства нерухомості, центри навчання, туристичні фірми, консалтингові й експертні компанії), а також налагодити партнерські відносини з фінансовими посередниками з Німеччини, Австрії, Чехії, Польщі, Росії. В офісах «Плюс Вибір» клієнти зможуть придбати різні послуги вітчизняних банків, страхових і лізингових компаній, інвестиційних і пенсійних фондів тощо. Для клієнтів ця послуга буде безкоштовною за умови купівлі фінансових продуктів у ТОВ «Плюс Вибір». Передбачається, що консультаційні послуги будуть платними.

Промисловим містам — по гіпермаркету електроніки

Київське ТОВ «Сітіком» відкрило два гіпермаркети електроніки мережі City.com у Полтаві та Харкові, повідомляється у прес-релізі AVentures Group, до складу якої входить компанія. Згідно з даними прес-служби, торговельна площа відкритого у Харкові гіпермаркету перевищила 2,7 тисяч м 2 , гіпермаркет у Полтаві займає близько 2 тисяч м 2 . Таким чином, як інформує прес-служба AVentures Group, на сьогоднішній день загальна торговельна площа 14 гіпермаркетів City.com, розташованих у десяти містах країни, перевищила 21 тисячу м 2 2008 року «Сітіком» планує відкрити ще не менш восьми гіпермаркетів мережі в основних промислових містах України, в тому числі, й у Києві.

Boeing у лізинг

Дніпропетровське ВАТ «Авіакомпанія «Дніпроавіа» проводить переговори щодо лізингу двох літаків Boeing. Як повідомив заступник генерального директора підприємства Сергій Ткаченко, компанія також збирається наступного тижня розпочати експлуатацію Boeing 737-500. «Він не буде прив’язаний до конкретного напрямку. Ми використовуватимемо його на різних маршрутах, у залежності від навантаження», — сказав він. ВАТ «Авіакомпанія «Дніпроавіа», до складу якого входить аеропорт «Дніпропетровськ», здійснює регулярні та чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД, а також усередині країни.

Придбали молокозавод

Один із найбільших українських виробників молочної продукції, компанія «Мілкиленд-Україна», придбала ВАТ «Чернігівський молокозавод». Як повідомило джерело в галузі, операція з купівлі цього молокозаводу була завершена приблизно два тижні тому. Сума операції не уточнюється. Повідомляється, що підприємство розташоване в хорошій сировинній зоні й демонструє динамічне зростання продажу цільномолочної продукції. Потужності підприємства з переробки молока складають близько 150 тонн на добу. В компанії підтвердили факт придбання Чернігівського молокозаводу.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ