Ані багатство, ані влада, ані могутність і сила не окупить глупоти й не заступить мудрости; без мудрости сила чи значення буде в найліпшім разі робити враження якогось фізичного рідкісного явища, а лише мудрість буде імпонуючим духовним людським явищем.
Андрей Шептицький, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви, Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський

Різдвяна втіха...

Герцог і Герцогиня Кембриджські навідалися до дитячої лікарні та благодійної організації та прослідують шляхами принцеси Діани
14 грудня, 2018 - 12:29
Герцог і Герцогиня Кембриджські навідалися до дитячої лікарні та благодійної організації. Фото Рейтер

Британський принц Вільям разом з дружиною Кейт здійснили візит до дитячої лікарні Evelina London, під час якого поспілкувалися з юними пацієнтами, які тут лікуються, а також з їхніми батьками та лікарями, дізнавшись більше про те, як вони допомагають сім’ям. Після цього королівське подружжя навідалося до служби допомоги  безпритульним Passage, де взяли участь у майстер-класі з виготовлення поштових листівок і подарунків до Різдвяної вечірки, яка відбудеться в центрі наступного тижня. Герцоги Кембриджські поспілкувалися з працівниками  та волонтерами центру і дізналися більше про виклики, пов’язані з безпритульністю: проблеми психічного здоров’я і наркоманію, повідомляє Кенсингтонський палац. Daily Mail звертає увагу на цікавий факт: принц Вільям уперше відвідав цю благодійну організацію разом з мамою принцесою Діаною і молодшим братом Гаррі 1994 року, і відтоді відвідував її як офіційно, так і в приватному порядку. Крім того, ЗМІ зазначає, що Вільям, як і його мама, своєю діяльністю намагається підтримувати організації та проекти, що допомагають людям, які залишилися просто неба. Фото Рейтер.

Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 
Рубрика: