Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

10 років президентства

10 липня, 2004 - 00:00

Сьогодні, 10 липня 2004 року, минає 10 років з того дня, коли Президента України Леоніда Кучму вперше обрали главою держави. Це є головною сьогоднішньою подією в житті держави, зауважив учора на брифінгу в прес-центрі Адміністрації Президента України заступник глави Адміністрації — керівник Головного аналітичного управління АП Василь Базів.

Глава держави дасть велике інтерв’ю телебаченню, яке можна буде побачити на каналі «1+1».

Говорячи про підсумки останнього саміту Україна — Європейський Союз, Василь Базів наголосив: «Із семи попередніх зустрічей глав держав ця — найрезультативніша, це одна із ключових зовнішньополітичних подій». Зустріч, що відбулася, за словами заступника глави АП, «скоротила дорогу України до Євросоюзу», а «європейська інтеграція стала національною ідеєю». «Головний смисл саміту — конструктивізм», — підкреслив також В.Базів, цитуючи думку Президента щодо того, що Україні «потрібен план дій, а не намірів».

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ролі Адміністрації Президента України у виборчій кампанії, Василь Базів наголосив: «Адміністрація Президента участі у виборах не бере. Точка». Він також порадив штабам кандидатів «не шукати ворогів у цьому будинку», аби не «проґавити дії своїх конкурентів».

Юлія ЦЬОМА
Газета: 
Рубрика: