Минуле й теперішнє — наші засоби, лиш майбутнє — наша мета.
Гюстав Флобер, французький прозаїк-реаліст, один з найбільших європейських письменників XIX ст.

«Акцент – на збереженні життя екіпажу»

На Чернігівщині триває конкурс на кращий танковий взвод Збройних сил України
7 вересня, 2017 - 10:47
ФОТО НАДАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На військовому полігоні поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод Збройних сил України, повідомляє сайт Міноборони. Протягом семи днів воїни-танкісти з різних видів вітчизняного війська виборюють для свого взводу право називатися найкращими в державі.

Армійці змагаються у п’яти номінаціях: спортивна, професійна, водіння бойової машини, наступальний та оборонний бій.

Загальний результат команди визначається кількістю набраних балів. В окремій номінації взвод може набрати до 540 балів. Максимальна кількість за п’ять номінацій — 2780 балів.

Особливістю цьогорічних змагань є те, що в програму додали нові завдання, які довелося виконувати минулорічним переможцям конкурсу —  танкістам 14-ї окремої механізованої бригади навесні у змаганнях «Танковий виклик сильної Європи-2017» (Strong Europe Tank Challenge 2017) у Німеччині. Також у програму включено завдання, аналогічні тим, які виконують танкісти на полі бою в зоні проведення АТО.

«Наразі, під час змагання змінено штатну структуру танкового взводу, — розповів голова оргкомітету конкурсу полковник Олексій Таран. — Під час виконання завдань танкісти «воюють» на чотирьох бойових машинах. Два танки ведуть вогонь по цілях, інші два — забезпечують їхнє прикриття. Голочний акцент — на збереженні життя екіпажу».

Призовий фонд змагань становить 200 тисяч гривень. Найкращий, за підсумками конкурсу, танковий взвод вітчизняного війська одержить винагороду в розмірі 100 тисяч гривень. Володарі другого і третього місць — 60 та 40 тисяч гривень відповідно. Також своєрідним бонусом є право виступу на міжнародному рівні.

Підготував Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 
Рубрика: