Ми з вами дивимося на те, як у нашій Україні народжується громадянське суспільство. Українці вже не бояться і мають відвагу виявляти ініціативу
Левко Лук’яненко, український дисидент, громадський діяч

«Острови» думок в... акварелі

У Львові представили роботи дніпрянина Всеволода Шарка
3 листопада, 2017 - 13:24
ФОТО РОМАНА БАЛУКА

Виставку автора з Дніпра розгорнуто у галереї «Зелена канапа». В експозиції — 26 робіт із різних серій, які організатори показу об’єднали назвою «Острови». «...Оточені потоками часу острови людських життів...» — анонсували експозицію у галереї.

Всеволодові Шарку — 50 років. За освітою — інженер-робототехнік. Розповідає, що живописом цікавився завжди. А от малює — останні п’ять років. Всеволод зазначає, що ним у творчості керує не емоція — радше, думка, яка є реакцією на його внутрішнє життя. «Це розмірковування про щось, зображені у такий спосіб, — говорить аквареліст. — Для мене неважливо, чи то пейзаж, чи то натюрморт, чи то портрет... Це всього-на-всього інструмент для передачі певної думки. Символи, котрі я використовую для передачі якихось своїх станів...»

Оглянути небанальні сюжети Всеволода Шарка встигнуть всі охочі — експозиція «Острови» чинна у мистецькій галереї «Зелена канапа» до 19 листопада.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ