Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

«Нову хвилю» виграла вірменська співачка. Українка — друга

3 серпня, 2010 - 00:00
ТЕТЯНА ШИРКО ПОВЕЗЛА ДОДОМУ 30 ТИСЯЧ ЄВРО ТА СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ / ФОТО З САЙТУ VESTI.RU

На конкурсі молодих виконавців в Юрмалі перемогла співачка з Вірменії Сона Шахгельдян — судді одноголосно поставили їй найвищі бали, повідомляє www.NEWSru.com із посиланням на канал «Вести». Співачка з Єревана отримала 50 тисяч євро. Соні 24 роки, десять із яких вона співає.

Тепер Сона думає про те, як розпорядитися головним призом. Частину грошей вона обіцяє пожертвувати на притулок для бездомних тварин, але головне — творчість. Переможниця «Нової хвилі» мріє про перший великий сольний концерт. «Буду щось добре робити. Буде мій перший величезний сольний концерт. Я весь час працюватиму, я не хочу відпочивати», — поділилася вона планами на майбутнє.

Друге місце здобула українка Тетяна Ширко, від Сони Шахгельдян її відділяв лише один бал. «Я не ображаюся. Взагалі рада, що сюди потрапила. Всі, що тут опинилися, — переможці. Це прекрасне місце», — зізналася вона.

На третьому місці — естонець Уку Сувісте.

Від України на конкурсі також виступав Іван Березовський, який набрав у підсумку 274 бали і залишився на 8-й позиції в загальному заліку. Творчість групи «Пающіє труси» журі не оцінило, і за підсумками трьох конкурсних днів колектив на передостанньому, 16-му місці, з 252 балами, повідомляє «РБК-Україна».

Окрім головного призу, в рамках конкурсу вручаються спеціальні призи від Юрмальської міської думи та від каналу «Муз-ТБ». В минулі роки формат фестивалю передбачав ще й приз від музи конкурсу — Алли Пугачової. Цього року його доля незрозуміла: Примадонна перестала бути натхненником шоу і відмовилася приїжджати в Юрмалу, проте про офіційну відмову від іменного призу вона не повідомляла.

Газета: 
Рубрика: