Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Євроконтроль заборонив літати в Крим

2 квітня, 2014 - 10:33
Фото: Reuters

Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) заборонила польоти до Криму, зокрема в Сімферополь і Севастополь.

Таке повідомлення Євроконтролю оприлюднено на веб- сайті flightworx.

Цю інформацію підтвердив представник авіагалузі країни, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Євроконтроль, суворо дотримуючись Конвенції ICAO про міжнародну цивільну авіацію, не визнаватиме будь-які односторонні декларації аеронавігаційного обслуговування над якою-небудь частиною українського повітряного простору, виданих не українською владою.

За даними Євроконтролю, польоти в Сімферополь і Севастополь заборонені до подальших повідомлень.

Євроконтроль також радить при виборі маршрутів крім закритих, погодити їх з українськими, румунськими, болгарськими і турецькими диспетчерськими центрами із метою уникнення порушень у повітряному русі.

Євроконтроль координує і планує управління повітряним рухом для всієї Європи. Це включає в себе роботу з національною владою, постачальниками аеронавігаційного обладнання , цивільними і військовими користувачами повітряного простору , аеропортами та іншими організаціями. Його діяльність включає в себе стратегічне і тактичне управління потоками , підготовку диспетчерів  регіональний контроль повітряного простору та а також збір аеронавігаційних податків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ