При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

У Києві невідомі перешкоджали акції солідарності з громадянським суспільством Білорусі

4 серпня, 2013 - 18:30

У Києві у Маріїнському парку, де сьогодні відзначають Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством, невідомі у масках позривали з мотузок фотографії, на яких були зображені білоруські акції протесту та вимоги звільнити політв’язнів.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, доки невідомі зривали фото, молодий чоловік, який назвався Юрієм Клейносом, кричав у гучномовець, що дії організаторів виставки спрямовані на руйнування відносин України і Білорусі. Водночас він заявив, що не знає молодиків у масках і що вони прийшли не з ним.

«Простір вільної Білорусі» – акція до Міжнародного дня солідарності з громадянським суспільством Білорусі, до якої зокрема долучилися «Центр громадянських свобод», Amnesty International в Україні та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Міжнародний день солідарності з громадянським суспільством вперше відзначили минулого року у річницю позбавлення волі Алеся Беляцького – білоруського правозахисника, який нині відбуває покарання за обвинуваченням в ухиленні від сплати податків (сам він свою провину не визнає і називає вирок політично вмотивованим).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ