Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Міліція не має претензій до чиновниці мерії Запоріжжя, яку нібито спіймали за хабар

7 квітня, 2014 - 15:32

Співробітники міліції не висунули жодних звинувачень директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Раїсі Чухрай, яку за повідомленнями ЗМІ нібито затримали за хабар.

Про це під час брифінгу 7 квітня повідомив перший заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у області Олег Курочкін.

«Вона (Чухрай) не затримана, підозру у правопорушенні не пред’явлено» - розповів правоохоронець.

Він повідомив, що в кабінеті чиновниці проводився обшук за рішенням суду у рамках розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 364 Карного кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб).

Також за словами Курочкіна, в кабінеті Чухрай під час обшуку знайшли 70 тисяч гривень.

Утім, звідки ці гроші, хто кому їх передав і з якою метою – міліція не повідомляє.

Катерина КІЗІМ, Запоріжжя

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ