Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Незрячі дітки України отримали подарунок від Святого Миколая зі Львова

7 грудня, 2016 - 13:27
Фото chodtrk.com.ua

Ідеться про книжки, надруковані шрифтом Брайля. І це – «Казки Різдва» Богдани Матіяш і «Про кита» Оксани Лущевської, розіслані у спеціальні школи-інтернати для незрячих, обласні універсальні наукові бібліотеки, також – персонально діткам, котрі здобувають освіту за інклюзивною чи індивідуальною формами.

За словами ініціатора проекту, виконавчого директора Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ»  Оксани Потимко, обидва видання вийшли друком у Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій НУ «Львівська політехніка» на спеціальному обладнанні. Тексти творів надало «Видавництво Старого Лева». Фінансово підтримали акцію БО «Фонд родини Нечитайло» в межах проекту «Інклюзія незрячих дітей шкільного віку».

«Сподіваємось, цей дарунок буде для них очікуваним, оскільки книги друкувались на замовлення самих дітей з важкими порушеннями зору», – говорить Оксана Потимко.

Загалом цього року шрифтом Брайля в Україні надрукували 22 видання різних авторів, серед яких – вісім творів Івана Яковича Франка. Половину книжок друкували у ресурсному центрі «Львівської політехніки», половину – у Києві.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ