Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Асоціація родин захисників "Азовсталі" звернулась до Зеленського, МКЧХ та ООН зупинити фейковий трибунал над бійцями полку "Азов"

9 серпня, 2022 - 09:56

Асоціація родин захисників "Азовсталі" закликала президента України Володимира Зеленського, Міжнародний комітет Червоного Хреста та ООН завадити проведенню фейкового трибуналу над бійцями полку "Азов", повідомила пресслужба Асоціації родин захисників "Азовсталі".

Повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

"Асоціація родин захисників "Азовсталі" звертається до президента України Володимира Зеленського, до всіх міжнародних організацій, зокрема гарантів безпеки захисників "Азовсталі" – Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН, з проханням втрутитися у цей театр абсурду, засудити та завадити проведенню фейкових трибуналів, які загрожують бійцям полку "Азов", - йдеться в повідомленні асоціації в телеграм-каналі.

Родичі захисників "Азовсталі" нагадали, що військовослужбовці України не можуть бути засуджені іншими державами, тим паче ніким не визнаними псевдореспубліками. Такий "трибунал" не матиме жодної сили в правовому полі України.

Згідно з Женевською конвенцією 1949 року, будь-які посягання на людську гідність військовополонених заборонені. Отже, всі ці показові шоу із судами та трибуналами суперечать загальновизнаним міжнародним законам про поводження з військовополоненими.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ