Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Фізик Гокінґ закликає людство бігти з Землі

11 квітня, 2013 - 13:24
Фото з сайту lenta.ru

Людство не зможе прожити і тисячу років, якщо воно не знайде собі нового місця проживання - за межами "нашої тендітної планети". Про це заявив знаменитий британський астрофізик Стівен Гокінґ, який увійшов в десятку геніїв сучасності. 71-річний учений закликав заради порятунку людської раси активніше освоювати космос.

Свою думку він висловив на лекції в одному з медичних центрів Лос-Анджелеса.

"Варто лише зрозуміти, як функціонує Всесвіт, і його можна буде контролювати", - сказав він. І дав поради: "Дивіться на зірки, а не під ноги. Будьте допитливими", "Яким би важким не було життя, завжди можна знайти справу, в якій досягнеш успіху".

У лос-анджелеському медцентрі Стівен Хокінгу влаштували екскурсію по лабораторії стовбурових клітин, де намагаються знайти спосіб уповільнювати розвиток невиліковної хвороби - бічного аміотрофічного склерозу. Це дегенеративне захворювання центральної нервової системи в США називається хворобою Лу Геріга. Його виявили у Хокінга 50 років тому, коли той ще вчився в Кембриджі.

Глава медцентру зізнався, що не може пояснити довгожительства Хокінга, адже більшість людей з таким діагнозом рідко проживають більше десятка років. У людини все більше утруднюється дихання, а м'язи слабшають до повного знерухомлення. За словами директора, йому траплялися пацієнти-"довгожителі". "Але 50 років - це нехарактерно, якщо не сказати більше", - підкреслив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: NEWSru

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ