Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Зеленський вніс до ВР указ про конфіскацію російського майна

11 травня, 2022 - 19:15

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради указ про примусове вилучення об'єктів права власності російської федерації та його резидентів.

Відповідний законопроєкт про затвердження указу глави держави зареєстровано на сайті українського парламенту за номером 7371 у середу.

"Указ президента України, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності російської федерації та його резидентів, не пізніше шестимісячного строку після скасування або завершення воєнного стану в Україні підлягає затвердженню Верховною Радою України шляхом ухвалення відповідного закону", - наголошується у законопроєкті.

У пояснювальній записці також уточнюється, що Рада нацбезпеки і оборони України (РНБО) ухвалила рішення про примусове вилучення російських об'єктів права власності 11 травня 2022 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ